Contacts

 

Assicuranza d'edifizis dal Grischun
Ottostrasse 22
7001 Cuira

Telefon 081 258 90 00
Fax 081 258 91 81
E-mail: info@gvg.gr.ch

 

Support Topax/plattafurma per la clientella
info@gvg.gr.ch, 081 258 90 35

 

Direcziun
Directur: Markus Feltscher, markus.feltscher@gvg.gr.ch, 081 258 90 01
Vicedirectur: Jann Hartmann, jann.hartmann@gvg.gr.ch, 081 258 90 02
Secretariat: info@gvg.gr.ch, 081 258 90 09
    

Assicuranza   
Manadra da partiziun: Christiana Danuser, christiana.danuser@gvg.gr.ch, 081 258 90 11
Manadra dal sectur d'assicuranza: Cinzia Profico, cinzia.profico@gvg.gr.ch, 081 258 90 12
Secretariat da l'assicuranza: versicherung@gvg.gr.ch, 081 258 90 10
Manader dal sectur servetsch cunter donns: Roman Calonder, roman.calonder@gvg.gr.ch, 081 258 90 21
Secretariat dal servetsch cunter donns: schaden@gvg.gr.ch, 081 258 90 20
Manader dal sectur da prevenziun da donns elementars: Reto Stockmann, reto.stockmann@gvg.gr.ch, 081 258 90 19 
Prevenziun da donns elementars en general: esp@gvg.gr.ch, 081 258 90 30
    

Protecziun cunter incendis    
Manader da partiziun: Marco Sgier, marco.sgier@gvg.gr.ch, 081 258 90 41
Vicemanader da partiziun: Leo Cathomen, leo.cathomen@gvg.gr.ch, 081 258 90 42
Secretariat: brandschutz@gvg.gr.ch, 081 258 90 50
   

Pumpiers
Manader da partiziun: Conradin Caduff, conradin.caduff@gvg.gr.ch, 081 258 90 91
Vicemanader da partiziun: Ricardo Arpagaus, ricardo.arpagaus@gvg.gr.ch, 081 258 90 93
Provediment d'aua: Christian Flütsch, christian.fluetsch@gvg.gr.ch, 081 258 90 92
Secretariat: feuerwehr@gvg.gr.ch, 081 258 90 90
  

Finanzas e servetschs   
Manader da la contabilitad: Nuot Bonorand, nuot.bonorand@gvg.gr.ch, 081 258 91 11
Manader IT/organisaziun: Urs Paulin, urs.paulin@gvg.gr.ch, 081 258 91 21
Secretariat: buchhaltung@gvg.gr.ch, 081 258 91 10
    

Cassa per donns elementars/CDE  
Manadra da partiziun: Christiana Danuser,  christiana.danuser@gvg.gr.ch, 081 258 90 11
Manader dal sectur CDE: Sigi Manetsch, sigi.manetsch@gvg.gr.ch, 081 258 90 22
Secretariat: info@esk.gr.ch, 081 258 91 50

 

Biro regiunal Surselva: Via da la Staziun 31, 7130 Ilanz/Glion

Biro regiunal Grischun Central: Veia Baselgia 6, 7450 Casti

Biro regiunal Engiadin'Ota: Via Sela 9a, 7500 San Murezzan

Biro regiunal Engiadina Bassa: Stradun 403A, 7550 Scuol

Biro regiunal Partenz: Doggilochstrasse 114, 7250 Claustra

 

Post responsabel per Vossa vischnanca

{{widget:all}}

Cuntanschibladad

Nus essan cuntanschibels per telefon:

gli-ve da las 7.30 fin las 12.00 e
da las 13.30 fin las 17.30 (venderdi fin las 16.00).

Coordinatas bancaras

Banca Chantunala Grischuna
Nr. da clearing: 774
IBAN: CH92 0077 4130 1316 7450 0
BIC/SWIFT: GRKBCH2270A